Меню Содержимое
Головна arrow Платнику внесків arrow Звітність arrow Порядок заповнення показника «Кількість створених нових робочих місць»
Сайти Пенсійного фонду
Порядок заповнення показника «Кількість створених нових робочих місць» Надрукувати Надіслати електронною поштою
22.08.2013

Порядок заповнення показника «Кількість створених нових робочих місць»
в звіті щодо сум нарахованого єдиного внеску.

  Відповідно до змін до Порядку щодо сум нарахованого єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування, затвердженого постановою правління Пенсійного фонду України від 08.10.2010 № 22-2, в звіті з'явився обов'язковий для заповнення новий показник "Кількість створених нових робочих місць».

  Цей реквізит зазначається в таблиці 1 додатку 4 звіту лише тоді коли на підприємстві створено нове робоче місце у зв'язку із створенням нового суб'єкта господарювання (крім того, що створений шляхом припинення) або збільшенням штатної чисельності працівників за умови відсутності скорочення (зменшення) середньомісячної чисельності за попередні 12 місяців, а також створене шляхом модернізації або зміни технології виробництва, що потребують нових знань, навичок та вмінь працівника, незважаючи, що на них не були прийняті працівники.

  Також, в таблиці 5 додатку 4 звіту щодо сум нарахованого єдиного внеску зазначається дата створення нового робочого місця (штатної одиниці), на яке у звітному періоді працевлаштований даний працівник. Дата (число місяць та рік) створення може не співпадати з датою початку трудових відносин.

  В таблиці 6 додатку 4 ознака нового робочого місця заповнюється протягом 2 років у разі працевлаштування особи на нове робоче місце.

 

Начальник відділу
персоніфікованого обліку,
інформаційних систем та мереж                                         Л.Е.Поповиченко

Останє оновлення ( 22.08.2013 )
 
< Попередня   Наступна >