Меню Содержимое
Головна arrow Короткі новини arrow Школа майбутнього пенсіонера
Сайти Пенсійного фонду
Школа майбутнього пенсіонера Надрукувати Надіслати електронною поштою
12.02.2017

В приміщенні управління Пенсійного фонду України в Тальнівському районі Черкаської області  09 лютого 2017 року  відбувся  захід в рамках проекту «Школа майбутнього  пенсіонера».

Основною метою проведення даного заходу було надання роз'яснень  майбутнім пенсіонерам щодо підготовки  необхідних документів для призначення пенсій.

Заступник начальника управління Наталія Толдонова  розповіла про  право виходу на пенсію, пенсійний вік та від чого залежить розмір пенсії. Ознайомила присутніх про  зміни в пенсійному законодавсті з 01 січня 2017 року. Та довела слухачам, що розпочата реорганізація управління не вплине на якість обслуговування громадян, адже відділ обслуговування громадян залишається у Тальнівському районі і надаватиме  повний перелік послуг.
Пример изображения

Про надання органами Пенсійного фонду України послуг в електронному вигляді через веб-портал, та про надання управлінням  консультацій в режимі on-line за допомогою Skype - звязку та  телефонних  «гарячих ліній» розповіла завідувач сектору ведення електронних реєстрів та підтримки інформаційно-аналітичних систем Людмила Поповиченко.

Присутнім було роздано  інформаційні матеріали та надано відповіді на  всі запитання, адже обізнаність майбутніх пенсіонерів - стабільність в майбутньому.

Головний спеціаліст з персоналу
та організаційно-інформаційної роботи
10.02.2017
 Н.М.Тарнавська

 

 

Останє оновлення ( 12.02.2017 )
 
< Попередня   Наступна >